Business E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları

Profesyonel E-Ticaret Çözümleri
LUX ELITE ULTIMATE
64,900 TL 89,900 TL 169,000 TL
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 54,900 TL 79,900 TL 159,000 TL
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
Yıllık Trafik / Sunucu KullanımıE-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
10000 GB Sınırsız Sınırsız
Web Alanı / Database Alanı
Web Alanı / Database AlanıE-ticaret Paketlerimizde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin ve database alanınız sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
Sınırsız Sınırsız Sınırsız
E-Posta Hesabı
E-Posta HesabıE-ticaret sitenize ait alan adınız için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
5 Adet 10 Adet 15 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Ticket & Telefon ile Teknik Destekİhtiyaç duyduğunuz her an teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ya da mail ile bizden her zaman destek alabilirsiniz.
Ürün / Kategori / Marka Yönetimi
Ürün / Kategori / Marka YönetimiE-ticaret paketlerimizde ürün, kategori ve marka tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve markaya veya birden çok kategorinin altına tanımlayabilirsiniz.
Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü
Çoklu Fotoğraf Yükleme ModülüÜrünlere toplu olarak fotoğraf ekleme yapma imkanı sağlayan modüldür.
Ürün Seçenekleri
Ürün SeçenekleriÜrünlerinize özel seçenekler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız seçenek gurubuna göre ürünlerinize farklı fiyatlandırmalar yapabilirsiniz.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)E-ticaret paketleri içerisinde yer alan ve site içi seo olarak tanımlanan; özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
Google Rich Snippets
Google Rich SnippetsRich snippets özelliği, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, e-ticaret sitenizin diğer arama sonuçlarından farklılaşmasına olanak sağlar. Arama sonucunda, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.
Akıllı SEO Yönetim Araçları
Akıllı SEO Yönetim AraçlarıArama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
Sosyal Medya Pazarlama
Sosyal Medya PazarlamaSosyal medyayı etkin kullanarak ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Sosyal paylaşım butonları sayesinde Facebook, Pinterest, Google+ ve Twitter’da ürünlerinizi siz veya müşterileriniz kolayca paylaşabilir.
İstatistik ve Reklam Satış Raporları
Özel Tasarım
Özel TasarımE-ticaret sitenizi, dilerseniz hazır tasarımlarımızdan dilerseniz de size özel hazırlanacak olan özgün tasarımınız ile kullanabilirsiniz.
1 Adet 1 Adet
İçerik Yönetimi
İçerik Yönetimiİçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
Üyeliksiz Alışveriş Yapabilme
Üyeliksiz Alışveriş YapabilmeMüşterinin üye olmadan alışveriş yapabilmesine imkan sağlar.
Kredi Kartı Modülü
Kredi Kartı ModülüTürkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve paketlerimizde kolayca çalıştırabilirsiniz.
Ödeme Aracısı Modülü
Ödeme Aracısı ModülüE-ticaret sitenizde PayU, HepsiPAY, MokaPOS ve Iyzico ödeme sistemlerini kullanarak tüm bankalara taksit imkanı sunabilir ve satışa hemen başlayabilirsiniz.
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Havale / Kapıda Ödeme SistemiKredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
Detaylı Kargo Yönetimi
Detaylı Kargo YönetimiÇalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlandırmaları illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
SEO Analiz Modülü
SEO Analiz ModülüÜrünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
Akıllı Filtre
Akıllı FiltreMüşterilerinizin, filtre menüleri üzerinden, sizin oluşturduğunuz kategori, marka veya seçenekleri kullanarak, ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
Promosyon Modülü
Promosyon ModülüGelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet ve ürün bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz.
Promosyon Bildirimi
Promosyon BildirimiE-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arka plan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
Ürün İade Modülü
Ürün İade ModülüÜrün iade etmek isteyen müşterilerin, siparişleri içerisindeki ürün veya ürünleri seçerek, başvuruda bulunmasını ve bir süreç sistemi dahilinde işlemin olumlu veya olumsuz sonuçlandırılmasını sağlayan modüldür.
SSL Güvenlik Sertifikası
SSL Güvenlik SertifikasıKredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Firmaya özeldir, paylaşımlı SSL kullanılmaz.
Bayi (B2B) Altyapısı
Bayi (B2B) AltyapısıSitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Bayi olmayanlar son kullanıcı fiyatlarından sipariş vermeye devam ederler. Bu modül yoksa, sitede ayrıca bir bayi girişi olmayacaktır.
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Sepet / Sipariş HatırlatmaSiparişi tamamlamadan sepeti terk eden müşterilerinize mail ile hatırlatma yaparak geri kazanmanıza imkan sağlar.
Mobil E-Ticaret Sitesi
Mobil E-Ticaret SitesiE-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
Google Merchant Center Entegrasyonu
Google Merchant Center EntegrasyonuGoogle Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google’ a yükleyebilir, Google Alışveriş’ e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.
Ürün Etiket Modülü
Ürün Etiket ModülüÜrün etiketleri ürün detay sayfasında bağlantı (link) şeklinde görünür, bağlantıya tıkladığınızda aynı etikete sahip ürünleri listeler en önemli yanı ise Arama motoru ilgili sayfayı indekslerken, ilişkili diğer bağlantıları da görür ve o sayfaları da indeksler, iki ilişkili sayfadan birbirine verilen bağlantı çok değerlidir.
Dışarıya XML Verme
Dışarıya XML VermeE-ticaret sitenizden bayilerinize ürün ve stok bilgisi aktarabilmek için kullanabileceğiniz modüldür.
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
Alışverişsiz Tahsilat ModülüCarilerinizden alışveriş bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.
Online Fatura Modülü
Online Fatura ModülüOnline Fatura Modülü ile herhangi bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi firmanızın fatura tasarımına göre siparişlerinizi faturalandırabilirsiniz. Yönetim panelinizden tek tıklama ile faturalarınızı online yazdırabilirsiniz.
Yönetici Panelinden Sipariş Oluşturma
Yönetici Panelinden Sipariş OluşturmaYönetici paneli üzerinde, yeni müşteri oluşturarak veya mevcut müşteriyi seçerek, ürün ekleme, adres ekleme gibi işlemleri tamamlayarak hızlı sipariş oluşturmaya imkan tanır. Çağrı merkezi olan projelerin telefonla sipariş almasını kolaylaştırır.
Tedarikçi XML Entegrasyonu
Tedarikçi XML EntegrasyonuTedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
3 Adet Ücretsiz 10 Adet Ücretsiz 20 Adet Ücretsiz
Ürün Kişiselleştirme
Ürün KişiselleştirmeKişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.
Kendin Tasarla Modülü
Kendin Tasarla ModülüKupa, saat, yastık, tişört, telefon kapağı, promosyon ürünleri ya da daha fazlasını müşterilerinize kendin tasarla ekranında sunarak sipariş alabilirsiniz. Baskı alanını belirleyebilir, resim yüklenebilir, yazı yazılabilir ve bu tasarımların çıktısını vektörel olarak svg şekilinde alabilir ve doğrudan baskıya gönderebilirsiniz.
Kurye Modülü
Kurye ModülüE-Ticaret sitesinde lokal hizmet veren işletmeler için tasarlanmış kurye modülü ile adrese göre farklı fiyatlar sunabilirsiniz.
Muhasebe Programı Entegrasyonu
Muhasebe Programı EntegrasyonuE-ticaret sitesi ile muhasebe programı arasında yapılan entegrasyon işlemidir.Üyeler,Ürünler, Siparişler, Cari Hareketler karşılıklı olarak entegre edilir. Entegrasyon bir muhasebe programı ile yapılmaktadır.
1 Adet Ücretsiz
Çoklu Para Birimi Modülü
Çoklu Para Birimi ModülüYönetim panelinden, istediğiniz para biriminden ürün fiyatlarını girebilirsiniz, müşteriniz hangi para birimini seçmişse, o birimden ürün fiyatlarını görerek siparişini tamamlayabilir.
Bayi Giriş Sayfası
Bayi Özel Arayüz
Bayi Cari Çek/Senet Dökümü
Bayi Cari Vadesi Geçen Borçlar Takibi
Temsilci/Plasiyer Modulü
Temsilci/Plasiyer Özel Arayüz
Temsilci/Plasiyer Cari Borç Takibi
Temsilci/Plasiyer Cari Çek/Senet Dökümü
Temsilci/Plasiyer Cari Vadesi Geçen Borçlar Takibi
Çoklu Dil Modülü
Çoklu Dil ModülüAynı sitede birden fazla dilde hizmet verebilir, üstelik sipariş bildirim maillerinizi de müşterinizin seçtiği dil ile gönderebilirsiniz.
Türkçe + 1 Dil Sınırsız
Sepette %X İndirim
Sepette %X İndirimÜrüne özel sepette ayrıca süreli indirim tanımlamanıza imkan sağlar.
Kombin Satış Modülü
Kombin Satış ModülüÜrünlerin kombin olarak müşteriye gösterilmesini sağlar. Müşteri kombinlenen ürünlerin tamamını ya da bir bölümünü alabilir. Her bir ürün için renk, beden, vb seçenek belirleyebilir.
Instagram Mağazası
Özel Mail Şablon Tasarım
N11 Entegrasyonu
N11 EntegrasyonuBu modül sayesinde N11 dükkanınız üzerinden yapılan satışları, sipariş detaylarını sanal mağazanıza aktarabilir, sanal mağazanızdaki ürünleri ve kategorileri N11'e gönderip siparişleri tek bir panelden kolaylıkla takip edip yönetebilirsiniz.
Barkod Mağaza Satış Modülü
Barkod Mağaza Satış ModülüE-ticaret sitesinin dışında mağazası olan işletmelerin mağaza satışlarını yapabilecekleri modüldür. Ürün barkodları oluşturularak müşteri seçilmeden mağaza satışları gerçekleştirilir ve satışlar stoktan düşülür.
Paraşüt Fatura Entegrasyonu
Paraşüt Fatura EntegrasyonuE-arşiv ve E-Fatura oluşturma işlemlerini E-Ticaret sitesiniz ile entegre ederek minimum iş gücü hedeflenir. Gerçekleşen satış sonunda fatura bilgilerini tek tık ile paraşüt sistemine iletilir hazır hale getirilir.
Trendyol Entegrasyonu
Trendyol EntegrasyonuTrendyol entegrasyonu, e-ticaret siteniz ile Trendyol mağazanızı entegre eder ve size kolay yönetim imkanı sağlar.
Hepsiburada Entegrasyonu
Hepsiburada EntegrasyonuHepsiburada entegrasyonu, e-ticaret siteniz ile Hepsiburada mağazanızı entegre eder ve size kolay yönetim imkanı sağlar.
Google Adwords Hesap Yönetim Hizmeti
Instagram Alışveriş Entegrasyonu
Instagram Alışveriş EntegrasyonuInstagram Alışveriş Entegrasyonu, e-ticaret siteniz ile instagram mağazanızı entegre eder ve size kolay yönetim imkanı sağlar.
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 64,900 TL 89,900 TL 169,000 TL
54,900 TL 79,900 TL 159,000 TL
DEMO DEMO DEMO

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
3 adet e-posta hesabı ücretsizdir.