Kendin Tasarla Modülü

E-Ticaret Kendin Tasarla Modülü

Kendin tasarla modülü ile; müşterilerinize sunduğunuz T-Shirt, Bardak, Telefon Kapağı, Canvas Tablo v.b. baskı ürünlerinin ürünlerin üzerine kişisel zevk ve ihtiyaçlarına göre tasarım yapabilme imkanı sağlayabilirsiniz.

 

 

Dilediği kadar resim yükleyebilir ya da sizin hazır resimlerinizden seçebilir, yazı ekleyebilir, font değiştirebilir, şekiller çizebilir, renklerinde değişiklikler yapabilir hatta özel kalem moduna geçerek özgün bir şekilde istediği çizimi yapabilir. Üstelik müşterilerinizin eklediği her bir özellik için ücret talep edebilir ya da ücretsiz şekilde sunabilirsiniz. Örn: Resim eklemek 5 TL, Çizim eklemek 3 TL, Yazı eklemek ücretsiz vb.  ya da sadece tasarıma ekleme yapılabilir olan panelleri aktif edebilirsiniz. Örn: Sadece yazı eklensin dediğinizde, müşteri sadece yazı ekleme panelini görür.

Müşterilerinizin yüklediği düşük kalite resimlerde uyarı vererek baskıda oluşacak sorunu bildirir. 

Son aşamada, müşterinizin hazırladığı tasarımı SVG formatında baskıya hazır şekilde panelinizden indirebilirsiniz. Tasarım üzerinde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek kalmaz ve zamanınız size kalır.

E-Ticaret yönetim panelinizde, tasarım yapılmasını istediğiniz ürünleri ekleyerek, kendin tasarla özelliğini aktif etmeniz ve ardından müşterinizin tasarım yapabileceği alanı belirlemeniz yeterlidir. Böylelikle müşterilerinizi sizin belirlediğiniz alan dışına tasarım yapamazlar.

Kişiye özel tasarım ürünleri satışı düşünüyorsanız ya da yapıyorsanız Kendin Tasarla Modülü ile kullanıcılarınıza farklı bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Ücretlendirme paket dışı alımlar için geçerlidir.
Sonraki her bir yıl için ücret 500 USD
Fiyatı 500 USD