İşinizi doğru şekilde sunmak, anlatmak, anlaşılmak ve bir kimlik kazandırmak için buradayız. Markanıza hakettiği değeri verin.

Hızlı Yükselen Kurumsal Site

Bir kurumsal siteden daha fazlası, ihtiyacınız olan çözümler ile sizi milyonlara tanıtıyoruz.

 • KOSGEB Desteklerine %100 uyumlu KOSGEB Desteklerine %100 uyumlu E-ticaret sitenizi yaptırırken 7000 TL 'ye kadar KOSGEB desteklerinden faydalanabileceğinizi biliyor musunuz?
 • Anahtar teslim Profesyonel Kurumsal Site çözümü Anahtar teslim Profesyonel Kurumsal Site çözümü Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet bir bütün olarak sunulur.
 • SEO ve Dijital Pazarlamaya Uygun Altyapı SEO ve Dijital Pazarlamaya Uygun Altyapı Etkili reklam, etkili pazarlama için doğru yazılımı kullanmanız gerekir.
Güçlü, Estetik, Özgün Tasarımlarla...
Bizi tercih eden müşterilerimiz gibi, Siz de hemen bugün işinizi internete taşıyın!
 • Mall of Antalya
 • Deepo Outlet Center
 • Antalya Orfe
 • Dörtten Dörde

Sizi Üst Sıralara Taşıyacak Özellikler

SEO altyapılı kurumsal site paketlerimiz ile siz de başarıyı yakalayın. Doğru altyapı sizi ileriye taşır.

 • Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem Eğitimi Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem Eğitimi Canlı ve ya uzak bağlantı ile ücretsiz yönetim paneli ve genel kullanım eğitimi hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.
 • SEO [Arama Motoru Optimizasyonu] SEO [Arama Motoru Optimizasyonu] Kurumsal site paketlerimiz google, yandex gibi arama motorlarına uyumlu kodlama ile yapılmıştır. Temalarımızın tamamında SEO optimizasyonu bulunmaktadır.
 • Çoklu Dil Modülü Çoklu Dil Modülü Sitenizde istediğiniz kadar dil seçeneği ile hizmet verebilirsiniz. Müşterileriniz tüm sayfaları ve iletişim formlarını kendi dillerinde görüntüleyebilir.
 • Responsive Tasarım Responsive Tasarım Akıllı cihazlara göre otomatik olarak boyutlanan siteler kullanıcılara rahat kullanım imkanı sunar ve müşteri kaybı yaşamamanızı sağlar.

Kurumsal Site Paketleri ve Fiyatları

Kurumsal sitenizi oluşturun, işinizi milyonlara tanıtın.
STARTER KOBİ ŞİRKET
15,000 TL 25,000 TL 35,000 TL
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 10,000 TL 15,000 TL 25,000 TL
Web Alanı 5 GB 25 GB Sınırsız
Trafik (Bandtwidth) / Yıllık 100 GB 200 GB 300 GB
E-posta
Backup / Yedekleme Hizmeti
Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem Eğitimi
Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem EğitimiCanlı ve ya uzak bağlantı ile ücretsiz yönetim paneli ve genel kullanım eğitimi hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.
SEO [Arama Motoru Optimizasyonu]
SEO [Arama Motoru Optimizasyonu]Kurumsal site paketlerimiz google, yandex gibi arama motorlarına uyumlu kodlama ile yapılmıştır. Temalarımızın tamamında SEO optimizasyonu bulunmaktadır.
Gelişmiş İçerik Yönetimi 5 Sayfa Sınırsız Sınırsız
Gelişmiş Resim Galerisi 2 Galeri Sınırsız Sınırsız
Haber & Duyuru Modülü
Google Rich Snippets
Google Rich SnippetsGoogle Rich Snippets, arama alaka düzeyini arttırır ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha detaylı bilgi verebilmenizi sağlar.
İstatistik ve Raporlama
Çoklu Dil Modülü
Çoklu Dil ModülüSitenizde istediğiniz kadar dil seçeneği ile hizmet verebilirsiniz. Müşterileriniz tüm sayfaları ve iletişim formlarını kendi dillerinde görüntüleyebilir.
Özel Sayfa Tanımlama
Özel Sayfa TanımlamaÜrünlerimiz, projelerimiz, referanslarımız vb sayfalarınız için özel tasarım ve özel alanlar tanımlayarak (fiyat, renk, proje başlangıç tarihi, bitiş tarihi, vb) kullanıcılarınızın detaylı bilgiye ulaşmasını, filtreleme yapabilmesini sağlayabilirsiniz.
Responsive Tasarım
Responsive TasarımAkıllı cihazlara göre otomatik olarak boyutlanan siteler kullanıcılara rahat kullanım imkanı sunar ve müşteri kaybı yaşamamanızı sağlar.
Blog Modülü
Blog ModülüBlog sisteminde yayınlayacağınız sınırsız içeriklerle firmanızı daha iyi tanıtabilir, web sitenizi canlı tutacak içeriklerle müşteri trafiği oluşturabilir, sitenize yeni kitle ve takipçiler oluşturabilirsiniz.
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 15,000 TL 25,000 TL 35,000 TL
10,000 TL 15,000 TL 25,000 TL
DEMO DEMO DEMO

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
3 adet e-posta hesabı ücretsizdir.