Kurumsal Site Paketleri ve Fiyatları

Kurumsal sitenizi oluşturun, işinizi milyonlara tanıtın.
STARTER KOBİ ŞİRKET
15,000 TL 25,000 TL 35,000 TL
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 10,000 TL 15,000 TL 25,000 TL
Web Alanı 5 GB 25 GB Sınırsız
Trafik (Bandtwidth) / Yıllık 100 GB 200 GB 300 GB
E-posta
Backup / Yedekleme Hizmeti
Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem Eğitimi
Teknik Destek ve Ücretsiz Sistem EğitimiCanlı ve ya uzak bağlantı ile ücretsiz yönetim paneli ve genel kullanım eğitimi hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.
SEO [Arama Motoru Optimizasyonu]
SEO [Arama Motoru Optimizasyonu]Kurumsal site paketlerimiz google, yandex gibi arama motorlarına uyumlu kodlama ile yapılmıştır. Temalarımızın tamamında SEO optimizasyonu bulunmaktadır.
Gelişmiş İçerik Yönetimi 5 Sayfa Sınırsız Sınırsız
Gelişmiş Resim Galerisi 2 Galeri Sınırsız Sınırsız
Haber & Duyuru Modülü
Google Rich Snippets
Google Rich SnippetsGoogle Rich Snippets, arama alaka düzeyini arttırır ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha detaylı bilgi verebilmenizi sağlar.
İstatistik ve Raporlama
Çoklu Dil Modülü
Çoklu Dil ModülüSitenizde istediğiniz kadar dil seçeneği ile hizmet verebilirsiniz. Müşterileriniz tüm sayfaları ve iletişim formlarını kendi dillerinde görüntüleyebilir.
Özel Sayfa Tanımlama
Özel Sayfa TanımlamaÜrünlerimiz, projelerimiz, referanslarımız vb sayfalarınız için özel tasarım ve özel alanlar tanımlayarak (fiyat, renk, proje başlangıç tarihi, bitiş tarihi, vb) kullanıcılarınızın detaylı bilgiye ulaşmasını, filtreleme yapabilmesini sağlayabilirsiniz.
Responsive Tasarım
Responsive TasarımAkıllı cihazlara göre otomatik olarak boyutlanan siteler kullanıcılara rahat kullanım imkanı sunar ve müşteri kaybı yaşamamanızı sağlar.
Blog Modülü
Blog ModülüBlog sisteminde yayınlayacağınız sınırsız içeriklerle firmanızı daha iyi tanıtabilir, web sitenizi canlı tutacak içeriklerle müşteri trafiği oluşturabilir, sitenize yeni kitle ve takipçiler oluşturabilirsiniz.
Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl) 15,000 TL 25,000 TL 35,000 TL
10,000 TL 15,000 TL 25,000 TL
DEMO DEMO DEMO

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
3 adet e-posta hesabı ücretsizdir.