Özel Tasarım

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi

Görsel Tasarımın Yapılması


Tasarım çalışması yapılmadan önce müşteriden yazılı veya sözlü olarak beklentileri alınır. Alınan bilgi doğrultusunda 7 iş günü içerisinde tasarım çalışması müşterinin beğenisine sunulur. Müşteri çalışmayı beğenmez ise, çalışma en fazla 2 kere revize edilir. Çalışma onaylandıktan sonra, ikinci aşamaya geçilir.

 

Tasarımın Yazılıma Uygulanması


Onaylanan tasarım bölümlere ayrılır, HTML ve CSS teknolojileri ile SEO uyumlu olarak mümkün olduğu kadar eski tablolama kodları kullanılmadan DIV yapısı ile yazılıma entegre edilir. Bu çalışma 10 iş günü sürmektedir.

 

Tasarımın Müşterinin Onayına Sunulması


Tamamlanan çalışma, müşteriye yazılı olarak bildirilir ve çalışmayı kontrol etmesi rica edilir. Bu süreçten sonra müşteri tasarımda bir revize talep edemez, çünkü kodlaması tamamlanmış çalışmada tasarım revizesi, en başa dönmeye sebep olacaktır. Ancak onaylanmış tasarımda olan fakat yazılıma uygulanmamış durumlarda, müşterinin talebi ile çalışmada düzeltme yapılır. 

Üçüncü aşama müşterinin 10 gün çalışma ile ilgili düzeltme isteme hakkı bulunmaktadır. Bu süre sonrasında çalışma dosyaları kaldırılıp, yeni projelere başlanacağı için, tekrar geriye dönme zaman israfına sebep olacak ve şirketimizin hizmet kalitesini düşürecektir. 

E-ticaret sitesi referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere, şık tasarımlı projeleri ile, en beğenilen e-ticaret sitelerinin alt yapı sağlayıcısı olarak hizmet veriyoruz.

Özel Arayüz Tasarımı kapsamında, yapılacak görsel çalışmalar aşağıdaki başlıkları içermektedir.

 

Ana Sayfa Tasarımı

Ana sayfa ziyaretçiyi karşılayan sayfadır. Bu sayfa bir bütün olarak yazılım altyapısına uygun biçimde tasarlanır. Yapılabilecek çalışmanın esnekliği konusunda fikirler tartışılabilir.

 

Kategori Sayfası Tasarımı

Herhangi bir kategori tıklandığında açılan sayfanın tasarımıdır. Sayfa tamamen ürünler ile kaplı olabilir, sayfanın sağ veya sol bölümünde, bilgilendirme ve reklam alanları olabilir, veya farklı seçenekler sunulabilir.

 

Arayüz Tasarımı (Header - Footer Tasarımı)

E-Ticaret sitesinin tüm sayfalarında geçerli olan, üst ve alt bölümlerin tasarımlarının yapılmasıdır.

 

Logo Tasarımı

2 Farklı logo çalışması müşterinin beğenisine sunulur. Yapılan çalışma ajans seviyesinde yapılan bir çalışma değildir. Profesyonel tasarımcıların elinden, özel fikirler ile geliştirilmemiş fakat görsel açıdan tatmin edici güzellikte bir çalışma olacaktır. Bu çalışmaların beğenilmemesi durumunda müşteri, Logo çalışmasını kendi sonuçlandırarak yazılıma bu logonun uygulanmasını isteyebilir. 

Bununla birlikte onlarca logo çalışması bu tasarım paketi kapsamında hazırlanmış ve müşteriler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

 

Ürün Detay Sayfası Tasarımı

Herhangi bir ürünün detayına tıklandığında, ürün ile ilgili detaylı bilgilerin sunulduğu sayfanın tasarımıdır. Çok farklı ürün sunumları ziyaretçilerin satın alma kararlarında etkili olmaktadır. Fiyatın çok dikkat çekici yazılması, Sepete ekleme butonunu özel bir görselde çalışılması gibi çalışmalar sayfada ayrı bir hava oluşturacaktır.

 

Kendinize uygun özel tasarım çalışması paketini seömek için Özel Tasarım Paketleri sayfamıza gözatabilirsiniz.

Ücretlendirme paket dışı alımlar için geçerlidir.
Fiyatı 500 USD