Özel Arayüz Tasarımı

 

 

Konsept Tasarım 01

Özel Tasarım Paketi 01

Siteniz için tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

2000 TL + KDV

 

 

 

Konsept Tasarım 02

Özel Tasarım Paketi 02

Özel Tasarım Paketi 01 paketinden farklı olarak Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, 2 adet haretketli slide alanı ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.

3000 TL + KDV

 

 

 

Konsept Tasarım 03

Özel Tasarım Paketi 03

Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; Anasayfa tasarımı, ürün detay tasarımı, ürün kategori sayfası tasarımını kapsar. Temayla uyumlu slider, tab veya carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, modüle özel kategori sayfa tasarımları, özel modüller vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir.

3500 TL + KDV

 

 

 

Konsept Tasarım 04

Özel Tasarım Paketi 04

Kendi tasarımları hazır olup, sisteme entegresini yaptırmak isteyen müşterilerimiz için geçerli olan bir hizmettir. Mevcut tasarımlar, tasarım departmanımız tarafından detaylı olarak incelenir. Tasarımlar sistem altyapımıza uygun ise direkt uygulanır. Eğer sistem altyapımız ile uyumsuz ise, altyapıya uygun biçimde düzenlenme sürecine alınır. Son olarak HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir. Fiyatlandırması gelen tasarım göre değişiklik göstermektedir.

Fiyat Sorunuz

 

 

 

Konsept Tasarım 05

Özel Tasarım Paketi 05

Mobil E-Ticaret Modülünü kullanan site sahiplerine özel olarak sunulan bir hizmettir. Mobil E-Ticaret Modülü içerisinde gelen standart tasarım seçeneklerinin dışında, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan özel mobil tasarım hizmetidir. Kreatif ekibimiz tarafından tüm tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu çalışacak şekilde hazırlanarak size özel uygulanır.

3000 TL + KDV