Özel Arayüz Tasarımı

 

 

Konsept Tasarım 01

Özel Tasarım Paketi 01

Siteniz için 1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

1000 TL

 

 

 

Konsept Tasarım 02

Özel Tasarım Paketi 02

Özel Tasarım Paketi 01 paketinden farklı olarak 3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle rent a car paketinize entegre edilir.

1500 TL

 

 

 

Konsept Tasarım 03

Özel Tasarım Paketi 03

Özel Tasarım Paketi 02 paketinden farklı olarak tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, tablı carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, özel kategori sayfa tasarımları, vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir.

1750 TL

 

 

 

Konsept Tasarım 04

Özel Tasarım Paketi 04

Kendi tasarımları hazır olup, sisteme entegresini yaptırmak isteyen müşterilerimiz için geçerli olan bir hizmettir. Mevcut tasarımlar, tasarım departmanımız tarafından detaylı olarak incelenir. Tasarımlar sistem altyapımıza uygun ise direkt uygulanır. Eğer sistem altyapımız ile uyumsuz ise, altyapıya uygun biçimde düzenlenme sürecine alınır. Son olarak HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle rent a car paketinize entegre edilir. Fiyatlandırması gelen tasarım göre değişiklik göstermektedir.

Fiyat Sorunuz