Anasayfa Blog E-Ticaret V5 SADECEWEB

İsteğe Özel Yazılım

Özel Web Projeleri

Sektördeki açığı biliyorsun ya da hayatının projesini yapmak üzeresin kesinlikle doğru yerdesin!

Bireysel Projeler için;
Özel yazılımlar, sektörlerdeki açığı fark eden ya da hayalindeki projeyi realize etmek için harekete geçen girişimcilerin, ilglilendikleri alanda fark yaratmalarına olanak verecekleri için tercih sebebidirler.

Firmalar için;
Özel yazılımlar, sektör farklılıklarına, firmaların organizasyon yapılarına, firmaların hedeflerine, vb.. daha bir çok kritere göre değişkenlik gösteren ihtiyaç kalemlerine çözüm sağlamak amacı ile tercih sebebidir.

Öyle ki aynı sektörde bulunan ve aynı işi yapan iki firma arasında gerek konum personel, gerekse ticari hedefler konusunda oldukça büyük farklılıklar vardır. Bu noktada paket olarak sunulan yazılımlar bir firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılarken diğer firma bünyesi ile uyuşmuyor olabilir ve yetersiz sayılabilir. Bu durum firmaları ister istemez başka arayışlar içerisine iter. Bu yüzden birçok firma kendilerine özgü programları, eğitim süreçleri ve kapasite olarak kendi kullanım düzeylerine uygun, işletmenin geleceği için öngördükleri genişleme potansiyelini karşılayabilecek, geliştirilebilir, uygun maliyetli özel yazılım çözümlerini tercih etmektedirler.

Özel yazılım çözümleri, ihtiyaca göre farklı platformlarda geliştirilerek, ihtiyaçları tümüyle karşılayacak şekilde oluşturulabilirler. Bu uygulamalar arasında tamamen web tabanlı uygulamalar veya client-server mimarisinde çalışan windows uygulamaları ile entegre yazılımlar olarak geliştirilmektedir.

Özel yazılım çözümleri farklı platformlarda tasarlanarak ihtiyaçlara tam cevap verebilecek şekilde oluşturulabilirler, özel yazılım çözümleri günümüzde web uygulaması veya client-server mimarisinde bir Windows uygulaması olarak geliştirilmektedir, Özel yazılım çözümleri ihtiyaçlara göre ilgili donanım gereçleri ile birlikte bir sistem çözümü olarak tasarlanabilirler. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel tecrübenizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz.

Projelerinizin takibi ve devam sürecinde, hedeflerinizi gerçekleştirebilmemiz için, firmanın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ve firma yetkilileri ile birebir yapılan diyaloglar sonucunda şu aşamaları takip etmek esastır:

  • Müşterinin isteklerini anlamak,
  • Projenin tanımı,
  • İş akışının planlanması,
  • Gerekli analizlerin yapılması,
  • Proje ve elemanları için ön araştırma,
  • Proje Tasarımı,
  • Süreç boyunca karşılıklı bilgi alış-verişi ( Sizin yazılıma uyum sağlamanız değil, yazılımın sizin taleplerinize uyması sağlıyoruz )
  • Projenin testi
  • Projenin uygulanışı

Özel yazılım gereksinimleri ve farklı bilişim çözümleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Şirketimizde hizmet veren uzmanlarımızın projeniz için araştırma sonuçları, fikirlerinize ve kişisel deneyimlerinizin sonucu olan tercihlerinize çeşitlilik sunacaktır.

Copyright © 2015 SADECEWEB