Anasayfa Blog E-Ticaret V5 SADECEWEB

Paranızı Kaptırmayın!

SEO Sahtekarlığına paranızı kaptırmayın!

Aynı işi yapan firmaların, en yaygın kullanılan arama motorlarında ilk sayfa ya da ilk sıraya nasıl çıkabilir?

SEO Sahtekarlığına paranızı kaptırmayın!

Gün geçtikçe artan web site sayısı ile birlikte yeni bir soru ortaya çıktı Soru şu "Aynı işi yapan firmaların, en yaygın kullanılan arama motorlarında ilk sayfa ya da ilk sıraya nasıl çıkabilir?".

Sorunun cevabını çok basit olarak bir kaç madde ile özetleyebiliriz, Site içi seo optimizasyonu, Özgün içerik, Sağlıklı Backlink, vs. vs. anca dikkat çekmek istediğimiz nokta son zamanlarda sıkça karşılaştığımız "seo sahtekarlığı".

Firmalar ile iletişime geçerek, sitelerini google'da ilk sıraya ya da ilk sayfaya çıkarabilecekleri ve bunun 1 hafta süre içinde gerçekleşeceğini söyleyen sahtekarlardan uzak durmanızı önemle rica ediyoruz. Bahsedilen arama motorları Google, Bing, Yandex vs. belirli bir algoritma ile çalışan sistemlerdir ve bu kadar kesin ifadelerle söylemlerde bulunan biri şüphesiz sahtekardır.

Kendi SEO Çalışmanızı Kendiniz Yürütün.
E-ticaret siteniz, kurumsal web siteniz ya da rent a car siteniz için bir blog oluşturun. Blogunuzda özgün içerikler paylaşın, en az haftada bir paylaşımda bulunun, doğru etiketlemeler yapın. Web sitenizde bulunan meta etiketlerinin benzersiz olmasını ve sayfa içeriği ile ilişkili olmasına dikkat edin.


Bu tarz çalışmalar yaparak sitenizi gün geçtikçe daha üst sıralarda görebilir ve ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz.

Diğer Yazılar
Copyright © 2015 SADECEWEB